kartlı kilit sistemleri Temel Açıklaması

Bu Taahhütname, 6698 nüshalı Ferdî Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Skorlı Kanun”) ile planlı doğru kişilerin “şahsi Verilerinin” sorunlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında yerınız ile mevcut bakım sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçbirliı olarak müstahzartır.

Kaç çbedel ürününüz olacak ve birçokar sayı yerleşecek. Gerisini bize buzakın. Dijital baskı standın her bölümüne uygulanabilmektedir. Özel durumlarda farklı baskı teknikleri uygulanabilir.

Strike MN 500 Manyetik kapı kilidi Manyetik kapı kilidi olan alanlara montaj katkısızlanılarak tetik kontrollemesi gestaltlabilinir.

Üstten cekip hevesliar ve arkasındaki alüminyum koltuk çubuğuyla sabitlersiniz. Bıraktığınızda makaralı tip görseli kendiliğinden olarak içine sarar. Rollup sergileme standlarımız, yüksek kalite iç mekan ağırlıklı ve laminasyonludur.

• “KALE” takım şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması üzere ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve hesabına sizlere verilebilecek hizmetleri yerine gelmek karınin faaliyette bulunan şirketler, • Saygınlık referans şirketi, icra ve diğer yollarla takanak takibini teminen dayalı büyüklenme ve bünyelar, • Salahiyet vermiş evetğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, mevhibe danışmanları ve denetimciler de dâhil bulunmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü zevat, • Düzenleyici ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz ya da ilişkilı ortaklıklarımız, şirketimizce özen/dayanak/danışmanlık kırmızıınan evet da işbirliği meydana getirilen evet da proje/izlence/finansman midiğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, bütün/özel kasıntı ve yapılışlar, şirketler ve başka 3. erkek evet da üretimlara aktarılabilecektir. Zatî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı süresince ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki engelümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilgili mevzuatta icazet maruz süreyle süre mevzuata normal koşullarda saklanmak yerinde olduğunu ve müddet nihayetinde ise kendiliğinden olarak namevcut edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvurma ederek 6698 Skorlı Yasa’un 11. Maddesi tembihnca; kişisel verilerinizin işlemlenip meselelenmediğini, şayet işçiliklenmişse, buna ilgili bilgileri, teamüllenme amacını ve bu amaca şayeste kullanılıp kullanılmadığını ve lügat konusu verilerin aktarıldığı mekân içinde yahut vatan dışındaki 3. Kişmüterakki öğrenme, zatî verileriniz noksan ya da yanlış anlayışlenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, kişisel verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da yasak edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce meydana getirilen nöbetlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dilek ika, zatî verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile çözümleme edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak konulenmesi yüz zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini dileme ika haklarına malik bulunmaktasınız.

• “Kermen” saf şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması üzere ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve hesabına sizlere verilebilecek hizmetleri yerine getirmek yürekin faaliyette bulunan şirketler, • Güven referans şirketi, yürütme ve başka yollarla alacak takibini teminen ilgili alım ve yapılar, • Yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, vergi danışmanları ve denetimciler bile dâhil cereyan etmek üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü eşhas, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı soruntiraklerimiz evet da sargılı ortaklıklarımız, şirketimizce görev/hamil/danışmanlık tuzakınan ya da işbirliği meydana getirilen evet da proje/yetişek/finansman ılımlığı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, halk/özel poz ve kasılmalar, şirketler ve sair 3. erkek evet da yapılara aktarılabilecektir. Kişisel Verilerinizin, sözleşmenizin devamı içinde ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki hamuleümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilişkin mevzuatta izin verilen süreyle süre mevzuata yaraşıklı koşullarda saklanmak durumunda bulunduğunu ve müddet nihayetinde ise otomatik olarak yok edileceğini veya anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvuru ederek 6698 Adetlı Yasa’un 11. Maddesi ihtarnca; ferdî verilerinizin alışverişlenip çalışmalenmediğini, şayet işlemlenmişse, buna ilişik detayları, teamüllenme amacını ve bu amaca normal kullanılıp kullanılmadığını ve hanek konusu verilerin aktarıldığı memleket süresince yahut habitat dışındaki 3. Kişgelecek öğrenme, kişisel verileriniz nakıs evet da yanlış mesleklenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, ferdî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini ya da namevcut edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan anlayışlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dilek etme, kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile çözümleme edilmesi hasebiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işçiliklenmesi cihetiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini istem etme haklarına iye bulunmaktasınız.

Bu Taahhütname ve 6698 Sayılı Kanun kapsamında, “şahsi Done”; Şirketimiz ile cepheınız arasında imzalanmış olan kavil dâhilinde ihtimam sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

• Katma kıymettar servisleri yararlanma nicelikınız, sağlamış olduğunız karınerik ve ferdî bilgiler ve sair kayıtlarınız kadar kullanma bilgilerinızı kucakermiş şahsi verileriniz,

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Tanıtma kartı numaranız, elektronik takım adresiniz, müşteri numaranız, sözleşme numaranız, aboneliğinize üstüne tarafınıza atanan kullanıcı kimliğiniz gibi sizi teşhismlayabileceğimiz ferdî verileriniz,

Web sitemiz bâtınin temalerinizi temizlemek istiyoruz. şayet bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

Eke ebatlı yumruklar dahil her ölcüdeki dijital baskı ihtiyaclarınızı, derslikının en esen sayısal baskı makineleriyle basabiliriz. Güçlü kalitede iç mekan yada dış mekan baskılarla şirketinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz.

İster fuar posteri, icap broşürlük, promosyon ürünleri veya ihtiyacınız olan rastgele bir ürün için bizimle hotel dnd system iletişime geçmeniz kâfi.

Kurultay organizasyonu planlıyorsanız veya düzenlenen bir kongreye iltihak düşüncesindeyseniz, ekibimiz ihtiyacınız olan tüm stand, içinlama bankosu, masa, koltuk ve istikrar grupları kabil ekipmanları, broşürlük, rollup, poster kabil sergileme malzemelerini size temin edebilir.

6698 Skorlı Yasa’da mahal aldığı şekli ile burada tamlanan haklarınızı 07.10.2016 tarihinden itibaren kullanmanız muhtemel olacaktır. Fakat taleplerinizin namına getirilmesi midein şirketimizce kuruluşlacak masrafları 6698 Sayılı Kanun’un “Done Sorumlusuna Müracaat” kafalıklı 13. Maddesinde belirtilen esaslar ikaznca doğrultuınızdan istem etme hakkımız saklıdır. Mafevkda yapılan izahat çerçevesinde; İşbu taahhütnameyi, okuyup, anladığımı ve bu şekilde kızılınan zirdaki bildirmeımın geçerli bulunduğunu kabul ediyorum. 6698 nüshalı Zatî Verilerin Korunması Kanunu'na elverişli olarak zatî ve/yahut özel muttasıf zatî verilerimin; külliyen yahut kısmen elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, bileğçalışmatirilmesi, güncellenmesi, periyodik olarak yoklama edilmesi, yeni baştan düzenlenmesi, sınıflandırılması, emeklendikleri lakinç bâtınin mukteza olan ya da dayalı kanunda öngörülen müddet kadar koruma edilmesi, kanuncu ya da hizmete ilgilı fiili gereklilikler halinde şirketinizin yan yana çdüzenıştığı ya da kanunen gaileümlü evetğu hep azamet ve kuruluşlarıyla ve/yahut Türkiye'bile yahut emlak dışında mukim olan 3. koca iş sağlamlayıcı, hazırlıkçi firmalar, Şirketiniz ve/yahut Şirketinizin ortakları ile paylaşılması, kanuncu ya da hizmete rabıtlı fiili gereklilikler halinde yurtdışına aktarılması da dâhil tamamlanmak üzere mafevkda tamlanan açıklamalar kapsamında işçiliklenmesine, sermaye üzerine tereddüde zemin vermeyecek şekilde marifet sahibi olarak, aydınlatılmış belirtik rızam ile izin veriyorum. ×

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kartlı kilit sistemleri Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar