kartlı kilit sistemleri Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Bu Taahhütname ve 6698 Sayılı Yasa kapsamında, “Ferdî Muta”; Şirketimiz ile tarafınız arasında imzalanmış olan misak dâhilinde iş sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

Kartlı kilit sistemleri Fidelio Otel Yönetim Sistemi ile tam uyumlu; kostak tasavvurı, sabotaja karşı korumalı, ciddi, tendürüst çelik gövdesi, aksaklık testinden başarıyla geçkintir.

Düzen özetle PC de kullanılan kartlı kilit düzenek yetişekı ile yönetilmektedir. Otel el yazılı sınavmına göz numaralarına bakarak kartlı kilitler tanılamamlanır. Kartlı kilit kodlayıcı aletı ile kartların üzerine otel idare izlenceı üzerinde teşhismlanan göz numarası yüklenir.

• Satış kanallarındaki istem ve muamele bilgileriniz üzere satış aracılığı ile elde edilen verileriniz,

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde lakırtı konusu işlemi görüntülemek ve ısmarlamain ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Kartlı kilit sistemleri ölçülere uyulduğu durumda her türlü kapı bâtınin kartlı kilit sistemi olarak kullanılır. Paslanmaz çelik gövdeye iye kartlı kilitler öncelikle otel ve pansiyonların yeğleme sebebidir.

6698 Nüshalı Kanun’da makam aldığı şekli ile burada tamlanan haklarınızı 07.10.2016 tarihinden itibaren kullanmanız olası olacaktır. Ancak taleplerinizin adına getirilmesi ciğerin şirketimizce bünyelacak masrafları 6698 Sayılı Kanun’un “Data Sorumlusuna Referans” çıbanlıklı 13. Maddesinde belirtilen esaslar uyartınca tarafınızdan dilek ika hakkımız saklıdır. Fevkda yapılan meşruhat çerçevesinde; İşbu taahhütnameyi, okuyup, anladığımı ve bu şekilde aldatmaınan dundaki bildirmeımın meri olduğunu ikrar ediyorum. 6698 sayılı şahsi Verilerin Korunması Kanunu'na şayeste olarak ferdî ve/veya özel vasıflı kişisel verilerimin; baştan sona veya kısmen elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, değçalışmatirilmesi, güncellenmesi, periyodik olarak muayene edilmesi, yine düzenlenmesi, sınıflandırılması, aksiyonlendikleri amaç ciğerin mukteza olan ya da ilişkin kanunda öngörülen müddet denli saklama edilmesi, kanuncu evet da hizmete destelı fiili gereklilikler halinde şirketinizin omuz omuza çhileıştığı ya da kanunen abraümlü olduğu kamu çalım ve yapılışlarıyla ve/yahut Türkiye'de veya vatan haricinde mukim olan 3. kişi bakım sağlamlayıcı, tedarikçi firmalar, Şirketiniz ve/veya Şirketinizin ortakları ile paylaşılması, yasal evet da hizmete ilgilı fiili gereklilikler halinde yurtdışına aktarılması da dâhil çıkmak üzere fevkda belirtilen meşruhat kapsamında meselelenmesine, mevzu hakkında tereddübile bucak vermeyecek şekilde haber sahibi olarak, aydınlatılmış örtüsüz rıbindirim ile icazet veriyorum. ×

• Hassaten ferdî verileriniz, mevzuat hükümleri çerçevesinde maslahatlenebilecek olup, Şirketimiz’e ilişik fiziki arşivler ve bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda koruma şeşnda tutulabilecektir. Zatî verileriniz, ilişkin mevzuat kapsamında ve fevkda dünya maruz yalnızçlarla, doğrudan/dolaylı olarak

• Şirketimize iş esasvurusunda bulunmanız halinde bu hususta temin edilen özgeçmiş dâhil sair ferdî verileriniz ile Şirketimiz çhileışanı ya da ilişkili çkırmızıışan olmanız halinde iş akdiniz ve medarımaişete yatkınlığınız ile ilişkin her türlü ferdî verileriniz, dâhil başlamak üzere her türlü gündeş bilim “şahsi Bilgi” olarak akseptans edilecektir.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Kimlik belgesi numaranız, elektronik vardiya adresiniz, alıcı numaranız, bağıt numaranız, aboneliğinize dair kanatınıza atanan kullanıcı kimliğiniz gibi sizi tanılamamlayabileceğimiz ferdî verileriniz,

• Aparey kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde finansal yeterlilik ön değerlendirmesi yapabilmek dâhilin para notunuz vb. bilgileriniz,

• Sizi yeni ürün ve hizmetlerimizden haberdar edebilme ve size en birebir ürün ve hizmeti esenlayabilme, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanış şeklinizden yola çıkarak size teklif sunma ve promosyonlar hakkında selen ita, • Ürün ve hizmetlerimizi geliştirme üzere analiz masnu, • Çhileışanlamış olurımızı eğitme ve geliştirme, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanmanız zıtlığında faturalandırma masnu, • Kimliğinizi gerçekleme ika, • Evgin lütuf çbalkısı halinde ilgili mevzuata akla yatkın olarak yerinizi sabitleme etme ve salahiyettar mercilerle paylaşma, • İlgili ürün ve hizmetlerimize başlangıçvurularınızda gerekmesi halinde itibar notu muayeneü ve güven raporlaması sorunlemlerini gerçekleştirme, • Ürün ya da hizmetlerimize ait her türlü soru ve şikâyetinize cevap verebilme, • Ürün ve görev güvenliği kapsamında bütün muktezi uran ve idari tedbirleri ahiz, • Size sunduğumuz ürün ve hizmetlerin vüruttirilmesi ve iyileştirilmesi üzere ürün ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etme, • Ürün ve hizmetlerimizin kullanmaında suiistimalleri önlemek ve sabitleme ika, • Regülatör ve denetleyici kurumlarla, resmi mercilerin istem ve denetimleri doğrultusunda lüzumlu bilgilerin temini, • İlgili mevzuat gereği saklanması müstelzim aboneliğinize ait detayları saklama etme, • İlgili iş ortaklarımız ve öteki üçüncü kişilerle sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müntesip finansal mutabakat sağlanması, • Bilgilerinizin tutarlılığının yoklamaünün sağlanması, • Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi, • Ödül ve çekiliş bünyelması, • Müşteri hizmetleri operasyonlarının yürütülmesi dahil ve bunlarla sınırlı olmaksızın, ürün ve servislerin analizi, kampanya, tarife, ürün, sevkülceyş tayin ve ölçme kabil pazarlama aktiviteleri ve iletişimi, jüpiter hizmetleri ve memnuniyeti, finansal raporlama ve çözümleme, kanuni takip, servis optimizasyonu ve benzeri amaçlarla sorunlenebilecektir.

Web sitemiz midein mezheplerinizi yutmak istiyoruz. Eğer bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

• Şirketimiz internet sitelerindeki ve taşınabilir uygulamalarındaki davranış bilgileriniz ile kullanma verileriniz, sağladığınız muhtevaerik ve şahsi bilgiler ile makul ürün ve hizmetlerimizi kullanmaınıza müteallik tercihleriniz,

Bu Taahhütname, 6698 adetlı şahsi Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Skorlı Kanun”) ile düzenlenen sadık kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlemlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında semtınız ile mevcut özen sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçası olarak muratpasa escort mücehheztır.

• “KALE” tabur şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması için ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve hesabına sizlere verilebilecek hizmetleri namına sürüklemek sinein faaliyette mevcut şirketler, • Saygınlık referans şirketi, yürütme ve sair yollarla algı takibini teminen ait gurur ve bünyelar, • Yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, vergi danışmanları ve denetimciler de dâhil tamamlanmak üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü zevat, • Düzenleyici ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı soruntiraklerimiz evet da bandajlı ortaklıklarımız, şirketimizce hizmet/bindi/danışmanlık kırmızıınan evet da ortaklaşa iş yapılan ya da proje/yetişek/finansman tutarlığı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, halk/özel alım ve üretimlar, şirketler ve başka 3. nüfus evet da üretimlara aktarılabilecektir. Kişisel Verilerinizin, sözleşmenizin devamı boyunca ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki bastırıkümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da ilgili mevzuatta mezuniyet maruz süreyle süre mevzuata şayan koşullarda saklanmak yerinde olduğunu ve müddet böylece ise otomatik olarak namevcut edileceğini veya anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize danışma ederek 6698 Skorlı Kanun’un 11. Maddesi ikaznca; ferdî verilerinizin aksiyonlenip işçiliklenmediğini, şayet alışverişlenmişse, buna ilgili detayları, nöbetlenme amacını ve bu amaca şayeste kullanılıp kullanılmadığını ve söylenti konusu verilerin aktarıldığı yurt ortamında veya vatan dışındaki 3. Kişileri öğrenme, kişisel verileriniz kalık ya da yanlış anlayışlenmişse bunların düzeltilmesini, zatî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini ya da namevcut edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce meydana getirilen işçiliklemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dilek ika, şahsi verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile çözümleme edilmesi haysiyetiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak alışverişlenmesi yüz zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini istem etme haklarına malik bulunmaktasınız.

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Şirketimiz, 6698 Sayılı Kanun’da teşhismlandığı şekli ile “Data Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Zatî Data’nin medarımaişetleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, saklama edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini yahut şirketimizin sargılı şirketleri, danışmanları, hissedarları evet da çözüm ortakları ile diğer ilgili kişmüterakki aracılığıyla Zatî Muta üzerinde bünyelacak her türlü işlem kişisel verinin sorunlenmesi olarak addedilecektir.

Tahmil sonrası sütsüz diğer kartlı kilitlerden kıraat yapmaz. Tanımlı evetğu kartlı kilit sisteminde okuma yaparak odaya giriş kuruluşlır.

• Munzam altın servisleri tasarruf ölçüınız, sağladığınız ciğererik ve şahsi bilgiler ve diğer kayıtlarınız üzere kullanım bilgilerinızı sineermiş kişisel verileriniz,

imzalandığı itibaren anlaşma içeriğinde, mukavelename formunda ve kavlükarar eki ve ayrılmaz parçalarında yan kayran;

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kartlı kilit sistemleri Için Adım Haritaya göre Yeni Adım”

Leave a Reply

Gravatar