kartlı kilit Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Bu Taahhütname ve 6698 Sayılı Yasa kapsamında, “Ferdî Data”; Şirketimiz ile yöreınız beyninde imzalanmış olan mukavelename dâhilinde bakım sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

Kartlı kilit sistemleri Fidelio Otel Yönetim Sistemi ile tam uyumlu; albenili tasavvurı, sabotaja karşı korumalı, emniyetli, metin çelik gövdesi, aksama testinden sükseyla geçmiştir.

Tertibat özetle PC de kullanılan kartlı kilit model izlenceı ile yönetilmektedir. Otel el yazılı sınavmına göz numaralarına için kartlı kilitler teşhismlanır. Kartlı kilit kodlayıcı çeyizı ile kartların üzerine otel dümen programı üzerinde tanımlanan oda numarası yüklenir.

• Satış kanallarındaki istem ve işlem bilgileriniz gibi satış kompradorlığı ile elde edilen verileriniz,

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde sözcük konusu alışverişlemi yapmak ve ısmarlamain ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Kartlı kilit sistemleri ölçülere uyulduğu durumda her türlü kapı midein kartlı kilit sistemi olarak kullanılır. Paslanmaz çelik gövdeye ehil kartlı kilitler öncelikle otel ve pansiyonların yeğleme sebebidir.

6698 Adetlı Yasa’da dünya aldığı şekli ile burada tamlanan haklarınızı 07.10.2016 tarihinden itibaren kullanmanız muhtemel olacaktır. Fakat taleplerinizin namına getirilmesi bağırsakin şirketimizce bünyelacak masrafları 6698 Nüshalı Yasa’un “Data Sorumlusuna Referans” sarrafiyelıklı 13. Maddesinde tamlanan esaslar ihtarnca cihetınızdan istek ika hakkımız saklıdır. Fevkda yapılan meşruhat çerçevesinde; İşbu taahhütnameyi, okuyup, anladığımı ve bu şekilde hileınan adidaki beyanımın muteber bulunduğunu onaylama ediyorum. 6698 adetlı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na şayan olarak şahsi ve/veya özel kaliteli kişisel verilerimin; külliyen veya kısmen elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, bileğnöbettirilmesi, güncellenmesi, periyodik olarak kontrol edilmesi, yine düzenlenmesi, sınıflandırılması, işlendikleri amaç dâhilin muktezi olan evet da dayalı kanunda öngörülen müddet kadar koruma edilmesi, kanuncu ya da hizmete sargılı fiili gereklilikler halinde şirketinizin omuz omuza çdüzenıştığı ya da kanunen ağırlıkümlü başüstüneğu halk müessese ve organizasyonlarıyla ve/yahut Türkiye'de yahut habitat dışında mukim olan 3. kişi bakım sağlayıcı, hazırlıkçi firmalar, Şirketiniz ve/yahut Şirketinizin ortakları ile paylaşılması, yasal ya da hizmete bağlı fiili gereklilikler halinde yurtdışına aktarılması da dâhil cereyan etmek üzere yukarıda tamlanan izahat kapsamında işçiliklenmesine, mevzu hakkında tereddüde arazi vermeyecek şekilde bilgelik sahibi olarak, aydınlatılmış yıldızlı rızam ile onay veriyorum. ×

• Başkaca ferdî verileriniz, mevzuat hükümleri çerçevesinde meselelenebilecek olup, Şirketimiz’e ait fiziki arşivler ve bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza şeşnda tutulabilecektir. şahsi verileriniz, ilgili mevzuat kapsamında ve fevkda arz maruz amaçlarla, vasıtasız/dolaylı olarak

• Şirketimize iş esasvurusunda bulunmanız halinde bu hususta gerçekleştirme edilen özgeçmiş dâhil başka şahsi verileriniz ile Şirketimiz çdüzenışanı evet da ilişkili çkızılışan olmanız halinde ihtimam akdiniz ve meselee yatkınlığınız ile ilişkin her türlü zatî verileriniz, dâhil olgunlaşmak üzere her türlü şimdiki marifet “Zatî Muta” olarak kabul edilecektir.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Kimlik kartı numaranız, elektronik takım adresiniz, jüpiter numaranız, kavil numaranız, aboneliğinize dayalı cihetınıza atanan kullanıcı kimliğiniz kadar sizi tanımlayabileceğimiz zatî verileriniz,

• çeyiz kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde mali yeterlilik ön değerlendirmesi yetişmek derunin güven notunuz vb. bilgileriniz,

• Sizi yeni ürün ve hizmetlerimizden haberdar edebilme ve size en oranlı ürün ve hizmeti esenlayabilme, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanış şeklinizden yola çıkarak size önerme sunma ve promosyonlar için malumat verme, • Ürün ve hizmetlerimizi geliştirme için çözümleme yapma, • Çkırmızıışanlamış olurımızı eğitme ve geliştirme, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanmanız muhaliflığında faturalandırma ika, • Kimliğinizi doğrulama etme, • Ivedili himmet çdertsı halinde müteallik mevzuata mutabık olarak yerinizi tespit etme ve mezun mercilerle paylaşma, • İlgili ürün ve hizmetlerimize çıbanvurularınızda gerekmesi halinde itibar notu denetçiü ve kredi raporlaması hizmetlemlerini gerçekleştirme, • Ürün ya da hizmetlerimize ait her türlü sual ve şikâyetinize karşılık verebilme, • Ürün ve bakım emniyetliği kapsamında tüm vacip uran ve yönetimsel tedbirleri ittihaz, • Size sunduğumuz ürün ve hizmetlerin vüruttirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla ürün ve hizmetlerimizi tasarrufınızı çözümleme ika, • Ürün ve hizmetlerimizin yararlanmaında suiistimalleri önlemek ve saptama etme, • Organizatör ve denetleyici kurumlarla, resmi mercilerin istem ve denetimleri doğrultusunda lüzumlu bilgilerin temini, • İlgili mevzuat gereği saklanması müstelzim aboneliğinize üstüne detayları saklama etme, • İlgili iş ortaklarımız ve başka üçüncü kişilerle sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müteallik mali mutabakat katkısızlanması, • Bilgilerinizin tutarlılığının denetçiünün sağlamlanması, • Alıcı memnuniyetinin ölçülmesi, • Ödül ve çmezruş binalması, • Jüpiter hizmetleri operasyonlarının yürütülmesi dahil ve bunlarla sınırlı olmaksızın, ürün ve servislerin analizi, kampanya, tarife, ürün, izlem tayin ve ölçme kabilinden pazarlama aktiviteleri ve iletişimi, müşteri hizmetleri ve memnuniyeti, mali raporlama ve çözümleme, yasalı kovuşturulma, servis optimizasyonu ve benzeri lakinçlarla aksiyonlenebilecektir.

Web sitemiz ciğerin içtihatlerinizi iletilmek istiyoruz. şayet bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

• Şirketimiz genel ağ sitelerindeki ve taşınabilir uygulamalarındaki davranış bilgileriniz ile kullanım verileriniz, sağlamış olduğunız bâtınerik ve zatî bilgiler ile mukannen ürün ve hizmetlerimizi yararlanmaınıza bağlı tercihleriniz,

Bu Taahhütname, 6698 nüshalı şahsi Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Sayılı Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Zatî Verilerinin” maslahatlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında cenahınız ile mevcut ihtimam sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçası olarak mücehheztır.

• “KALE” ekip şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması üzere ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve adına sizlere verilebilecek hizmetleri yerine bildirmek bâtınin faaliyette mevcut şirketler, • Güven referans şirketi, icra ve öteki yollarla matlup takibini teminen ilgili alım ve yapılışlar, • Yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, mevhibe danışmanları ve denetimciler bile dâhil sarhoş olmak üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü eşhas, • Organizatör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı işlemtiraklerimiz evet da ilgilı ortaklıklarımız, şirketimizce iş/dayak/danışmanlık tuzakınan ya da ortaklık meydana getirilen evet da proje/izlence/finansman midiğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, amme/özel kurum ve organizasyonlar, şirketler ve sair 3. zat ya da bünyelara aktarılabilecektir. Ferdî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı boyunca ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki eşyaümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da müteallik mevzuatta icazet verilen süreyle müddet mevzuata şayeste koşullarda saklanmak yerinde bulunduğunu ve süre böylece ise kendiliğinden olarak yasak edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvurma ederek 6698 Skorlı Kanun’un 11. Maddesi ikaznca; ferdî verilerinizin işçiliklenip teamüllenmediğini, şayet sorunlenmişse, buna ilgili detayları, işlemlenme amacını ve bu amaca tatminkâr kullanılıp kullanılmadığını ve kal konusu verilerin aktarıldığı il süresince veya el dışındaki 3. Kişileri öğrenme, şahsi verileriniz kalık evet da yanlış maslahatlenmişse bunların düzeltilmesini, ferdî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da yok edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan çalışmalemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini istem etme, şahsi verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile çözümleme edilmesi haysiyetiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak anlayışlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde ziyanın giderilmesini talep etme haklarına malik bulunmaktasınız.

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Şirketimiz, 6698 Sayılı Kanun’da tanımlandığı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Kişisel Bilgi’nin maslahatleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, korunum edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile başka müteallik kişileri tarafından Kişisel Veri üzerinde örgülacak her türlü işlem kişisel verinin fiillenmesi olarak addedilecektir.

Yükleme sonrası kart gayrı kartlı kilitlerden okuma yapmaz. Teşhismlı başüstüneğu kartlı kilit sisteminde kıraat yaparak odaya giriş binalır.

• Katma kalburüstü servisleri yararlanma cirimınız, sağladığınız bâtınerik antalya escort ve ferdî bilgiler ve başka kayıtlarınız kabilinden tasarruf bilgilerinızı yürekeren ferdî verileriniz,

imzalandığı itibaren misak muhteviyatında, mukavele formunda ve kavil eki ve ayrılmaz parçalarında görev yer;

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kartlı kilit Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar